Reklama

Nastoletni mieszkaniec Jarosławia przyłapany z mefedronem

15/09/2023 22:35

Podejrzenia jarosławskich mundurowych okazały się słuszne i 17-latek, którego posądzali o posiadanie narkotyków, faktycznie miał je przy sobie.

Nastoletni mieszkaniec Jarosławia usłyszał już zarzut posiadania substancji psychotropowych. Kryształki, które miał przy sobie w foliowych woreczkach okazały się mefedronem.

17-latek przyznał się do winy. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości