Do zdarzenia, w którym ucierpiało dwóch mężczyzn w wieku 36 i 40 lat, doszło 14 kwietnia, przed północą, na ul. Wincentego Witosa w Kańczudze.
Jak podała policja, dwóch mieszkańców Kańczugi siedzących w samochodzie zauważyło grupkę młodzieży przechodzącą przez osiedle. Jeden z młodzieńców podchodził do domofonów i dzwonił do wszystkich mieszkańców bloków.
Mężczyźni zdecydowali się zwrócić młodym ludziom uwagę, lecz ci zaczęli ich atakować. Najpierw zadawali ciosy pięścią, a gdy zatakowani upadli na ziemię, nadal byli bici i kopani po całym ciele. Obaj poszkodowani następnego dnia zgłosili pobicie na policji. Funkcjonariusze zabezpieczyli monitoring i przesłuchali świadków zdarzenia.
Czynności operacyjne doprowadziły do zatrzymania sprawców. W policyjnym areszcie znalazło się dwóch mężczyzn w wieku 18 i 21 lat. Obaj zamieszkują gminę Kańczuga. Przyznali się do zarzucanych czynów i złożyli wyjaśnienia. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze