Reklama

18- i 21-latek pobili mężczyzn, którzy zwrócili im uwagę

Do zdarzenia, w którym ucierpiało dwóch mężczyzn w wieku 36 i 40 lat, doszło 14 kwietnia, przed północą, na ul. Wincentego Witosa w Kańczudze.

Jak podała policja, dwóch mieszkańców Kańczugi siedzących w samochodzie zauważyło grupkę młodzieży przechodzącą przez osiedle. Jeden z młodzieńców podchodził do domofonów i dzwonił do wszystkich mieszkańców bloków.

Mężczyźni zdecydowali się zwrócić młodym ludziom uwagę, lecz ci zaczęli ich atakować. Najpierw zadawali ciosy pięścią, a gdy zatakowani upadli na ziemię, nadal byli bici i kopani po całym ciele. Obaj poszkodowani następnego dnia zgłosili pobicie na policji. Funkcjonariusze zabezpieczyli monitoring i przesłuchali świadków zdarzenia.

Czynności operacyjne doprowadziły do zatrzymania sprawców. W policyjnym areszcie znalazło się dwóch mężczyzn w wieku 18 i 21 lat. Obaj zamieszkują gminę Kańczuga. Przyznali się do zarzucanych czynów i złożyli wyjaśnienia. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości