Do wypadku doszło w sobotę, 5 listopada, przed godz. 23, w Darowicach w gminie Fredropol.
Co wstępnie ustalili policjanci?
Kierująca volkswagenem polo na łuku drogi prawdopodobnie nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, przez co zjechała na przeciwległy pas i wypadła z drogi. Auto zjechało na pola uprawne, przejchało przez zarośla i... spłonęło.
18-letnia kierująca wiozła 17-letnią siostrę i 18-letnią kuzynkę. Szczęśliwie żadna z 3 mieszkanek powiatu przemyskiego poważnie nic ucierpiała. Wyszły z auta o własnych siłach, ale na wszelki wypadek przewieziono je do szpitala na badania.
Kierująca była trzeźwa, jednak tymczosowo pożegnała się z uprawnieniami do kierowania pojazdami.
Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności zdarzenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze