Reklama

19-latek bez prawa jazdy uderzył w ogrodzenie

W czwartek, 27 kwietnia, przed g. 11 dyżurny przeworskiej jednostki odebrał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym przy ul. Gimnazjalnej w Przeworsku.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 19-letni kierowca osobowego audi w wyniku niedostosowania prędkości do warunków drogowych stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w ogrodzenie łańcuchowe.

Jak się okazało, młody mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Prowadzone w sprawie postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności tego zdarzenia. Kierujący szczęśliwie nie doznał żadnych obrażeń.


fot.KPP Przeworsk
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości