Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w czwartek, 5 bm., przed g. 3 w nocy, na ul. Jana Pawła II w Jarosławiu. 19-letni kierowca nagle zjechał na chodnik, a następnie uderzył w schody i elewację budynku. Z opresji wyszedł cało, ale stracił prawo jazdy i trafił do policyjnego aresztu.
Z informacji udostępnionych przez jarosławską policję wynika, że kierujący bmw 19-letni mieszkaniec Jarosławia w trakcie jazdy najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem. W efekcie wjechał na chodnik i uderzył w schody oraz elewację budynku, którą zresztą uszkodził. Pojazd finalnie zatrzymał się na jezdni. Jego kierowcy, jak i przewożonym pasażerom (18- i 20-latek) na szczęście nic się nie stało. „Kierującemu została pobrana krew do badań na zawartość alkoholu i substancji zabronionych” – poinformowali policjanci z jarosławskiej komendy. Auto odholowano na policyjny parking, a młodego kierowcę umieszczono w policyjnym areszcie i odebrano prawo jazdy. Okoliczności zdarzenia są wyjaśniane przez policję.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze