Reklama

19-latek nie zapanował nad samochodem. Nocna jazda zakończyła się w areszcie

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w czwartek, 5 bm., przed g. 3 w nocy, na ul. Jana Pawła II w Jarosławiu. 19-letni kierowca nagle zjechał na chodnik, a następnie uderzył w schody i elewację budynku. Z opresji wyszedł cało, ale stracił prawo jazdy i trafił do policyjnego aresztu.

Z informacji udostępnionych przez jarosławską policję wynika, że kierujący bmw 19-letni mieszkaniec Jarosławia w trakcie jazdy najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem. W efekcie wjechał na chodnik i uderzył w schody oraz elewację budynku, którą zresztą uszkodził. Pojazd finalnie zatrzymał się na jezdni. Jego kierowcy, jak i przewożonym pasażerom (18- i 20-latek) na szczęście nic się nie stało. „Kierującemu została pobrana krew do badań na zawartość alkoholu i substancji zabronionych” – poinformowali policjanci z jarosławskiej komendy. Auto odholowano na policyjny parking, a młodego kierowcę umieszczono w policyjnym areszcie i odebrano prawo jazdy. Okoliczności zdarzenia są wyjaśniane przez policję.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama