Reklama

19-latka straciła panowanie na autem i uderzyła w drzewo [ZDJĘCIA]

Do wypadku doszło 2 bm., około godz. 19.30, na trasie Radawa – Manasterz.

Policjanci z posterunku w Wiązownicy wstępnie ustalili, że kierująca oplem nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i straciła panowanie nad pojazdem, przez co najpierw wjechała do rowu, a następnie  drzewo.

Kierująca – 19-letnia mieszkanka gminy Laszki oraz 19-letni pasażer trafili do szpitala. Drugi z pasażerów, 24-latek, nie odniósł obrażeń.

Kierująca była trzeźwa. Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności zdarzenia.


fot.KPP Jarosław


fot.KPP Jarosław
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    soia - niezalogowany 2021-05-05 15:46:12

    badzmy ostrozni  - zycie.pl

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Miecio - niezalogowany 2021-05-05 21:52:33

    Jak się prowadzi to się nie prowadzi rozmów  i pisze sms obecnie mamy nową chorobę młodzieży to świat wirtualny w telefonie

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Anonim - niezalogowany 2021-05-05 22:05:52

    Takie rzeczy nie miały miejsca.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama