Reklama

2 kg marihuany przetrzymywali w słoikach

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu zatrzymali dwoje mieszkańców powiatu przemyskiego.

29-latek oraz jego partnerka w miejscu zamieszkania mieli prawie 2 kilogramy marihuany. Oboje usłyszeli zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Wobec kobiety prokurator zastosował wolnościowe środki zapobiegawcze, a mężczyzna został przez sąd aresztowany na 3 miesiące.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Nadradca Gephard - niezalogowany 2020-11-10 15:13:31

    A nie powinni zostać ukarani za "przetrzymywanie" marihuany w słoikach? To przestępstwo tak ją przetrzymywać i to gdzie? W słoikach, bez dostępu tlenu. Po prostu ją udusili żywcem. Prokurator zapewne weźmie pod uwagę tę kwestię. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    420froxy - niezalogowany 2020-11-12 17:57:56

    sprawdź mordo sobie co to jest curing xD pozdro

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości