Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu zatrzymali dwoje mieszkańców powiatu przemyskiego.
29-latek oraz jego partnerka w miejscu zamieszkania mieli prawie 2 kilogramy marihuany. Oboje usłyszeli zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Wobec kobiety prokurator zastosował wolnościowe środki zapobiegawcze, a mężczyzna został przez sąd aresztowany na 3 miesiące.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A nie powinni zostać ukarani za "przetrzymywanie" marihuany w słoikach? To przestępstwo tak ją przetrzymywać i to gdzie? W słoikach, bez dostępu tlenu. Po prostu ją udusili żywcem. Prokurator zapewne weźmie pod uwagę tę kwestię.
sprawdź mordo sobie co to jest curing xD pozdro
A nie powinni zostać ukarani za "przetrzymywanie" marihuany w słoikach? To przestępstwo tak ją przetrzymywać i to gdzie? W słoikach, bez dostępu tlenu. Po prostu ją udusili żywcem. Prokurator zapewne weźmie pod uwagę tę kwestię.
sprawdź mordo sobie co to jest curing xD pozdro