Dzisiaj, 17 grudnia br., na placu przy Urzędzie Gminy w Żurawicy odbył się 2. Kiermasz Bożonarodzeniowy. Przez osiem godzin atrakcji było w bród. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!
Aromatyczne grzańce, wigilijne przysmaki, niepowtarzalne, bożonarodzeniowe dekoracje, skrzaty, aniołki i bombki, miody, pachnące lasem drzewka, książki, stroiki, pierniki i kosmetyki, pierogi i barszcze, rękodzieło i wina z lokalnej winnicy to tylko garść atrakcji, jakie czekały na tych, którzy zdecydowali się odwiedzić imprezę.
W samo południe rozpoczęła się plenerowa wigilia, podczas którego wszyscy zgromadzeni podzielili się opłatkiem, a następnie skosztowali przepyszengo gorącego barszczu, pierogów i gołąbków, przygotowanych przez niezawodne panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Buczkowiczek. Była i niespodzianka dla najmłodszych! Wspólnie ze Stowarzyszeniem Aktywna Żurawica i Kamilem Stachurą (właścicielem firmy DDD) organizatorzy zaprosili milusińskich do powitania pewnego, sympatycznego świętego. O godzinie 16 odbyła się Parada Mikołajowa.
Nasza redakcja była patronem medialnym tego udanego przedsięwzięcia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze