Pięć procent szans na przeżycie dawali lekarze Dominikowi tuż po urodzeniu. Chłopczyk jednak pokonał sepsę i inne choroby. Teraz wymaga operacji, która uratuje jego wzrok. Jej przeprowadzenia podjęli się specjaliści w Stanach Zjednoczonych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.POMAGAĆ CHLOPAKOWI, MAMA ZLA ALE DZIECKO DOBRE POMAGAAC!
Nie piszcie o mamie, ratujmy dziecko, które dzięki pomocy ludzkiej będzie oglądało świat. Sama dałam pieniądze na Dominika, teraz proszę znajomych, sąsiadów i innych ludzi dobrego serca. Niech każdy wyobrazi sobie, że nie widzi tego pięknego świata. Kwota 60 tys. to dla nas wszystkich niewiele, ale jakie serce ukażemy maluchowi. dzięki nam będzie widział. Pomagajmy wszyscy Dominikowi.
No wlasnie dziecko nie jest niczemu winne. Szkoda tylko ,ze niektore kobiety w ciazy nadużywajnaduzywaja roznych substancji, i nie myslą o tych malych istotkach ktore noszą w swym łonie i same je krzywdzą i w rezultacie mamy chore wczesniaki ktore cierpią przez glupote swoich matek.. Szkoda chlopca, trzeba pomagac wszytskim dziciom aprzede wszytstkim tym najbardziej potrzebujacym. A mamie zycze nie tylko zdrowego synka ale takze tego zeby pieniazki ktore wydaje na glupoty zaczela odkladac na wlasne dziecko, bo co najmniej zenujace jest prosic kogos o pomoc jak sie pije wina gdzies po krzakach z najgorszymi... Dzieci są najwazniejsze!!!! Wszytskiego dobrego dla dzieciatka i rozumu dla mamy!
Szkoda tylko tego dzieciątka , ono niczego nie jest winne . Tylko Matka dlaczego chodzi po nocach z jakimiś małolatami zamiast zająć się własnym dzieckiem ! . Pomagajmy dla Dominika
jak nie wiecie to nie gadajcie glupot ! Jakie wino i jakie srodki naduzywalam ?! co wyscie na,mozg upadli ? Nie widzieliscie wiec nir gadajcie farmazonow
Co wy mozecie o tej dziewczynie wiedziec ze dajecie takie zalosne komentarze ? to jest poprostu dziecinne w dupie byliscie i gowno widzieliscie to ze ty waliles wino z kims po krzakach to nie znaczy ze ona tak robila... roznie w zyciu bywa rozne dzieci sie rodza i to nie znaczy odrazu ze cos zarzywala kurwa ogarnijcie sie....
Akurat mieszkam w tym bloku co "matka" i niejedno się widziało... ale tak jak mówicie dziecko nie jest niczemu winne...
a ty kumaty popatrz sie na siebie i swoje zycie a nie czyims sie interesujesz !! Ludzie lubia wpierdalac nos tam gdzie nie trzeba !!
Pozdrowienia dla wszystkich, którzy chcą pomóc Dominikowi. Tych pieniędzy nie dostanie matka, tylko fundacja zapłaci za zabieg z pieniążków które uzbieramy. Maluch nie jest winny, ale za to jak dzielnie walczył o życie. Dzięki nam będzie oglądał świat i wiedział, że to za pomocą ludzi, którzy jeszcze mają OGROMNE SERCA takie jak Wy wszyscy, którzy Go wspieracie.
Dziwna kwota 60.000 zł ???Wiem dokładnie że w Monachium można zrobić taka operację za ok. 1500 euro x 2 oczka = ok. 6.000 złPytam czyja to sprawka ? i taką kwotę ktoś chce skubnąć a my mamy wierzyć jej mamie i KOMU
wszyscy sie dziewczyny czepiacie...kazdy popelnia bledy z nas...a wy pilnujcie swoich tylkow a nie czyis ! Swojego zycie nie macie ze czyimis sie interesujecie ? swoich bledow nie umiecie dostrzec a czyjes wytykacie !
Pomagajmy Małemu a , nie wytykacie matkę !! . Zajmijcie się swoim życiem a nie cudzym . bez POZDROWIEŃ! .
prawda boli jak widac.ale dziecku trzeba pomuc.
mały mamy sobie nie wybrał! I nie można odbierać mu szansy przez to że ona jest nieodpowiedzialna!! Tym bardziej trzeba dzieciakowi POMOC żeby w przyszłości miał lepsze życie!!
Wasze komentarze są naprawdę nie zbędne aby komentować kogoś :) chcecie pomóc to pomóżcie a nie piszecie takie rzeczy gdzie każdy czyta o tym :) Macie coś do kamili to jej to w oczy powiedzcie a nie na takim forum !! . :] a dla Dominisia życzę dużo zdrówka. :* mój mały dzielny bohater . <3 .
żałośni jestescie dokladnie po co wpierdalacie sie w czyjes zycie ? tylko kolo dupy potraficie robic ty kurwa kumaty skoro mieszkasz w jej bloku to zejdz i jej to powiedz. internetowi napinacze !
Już wiele razy dostała pocisk... Nie tylko za to ;-)
Hm jesteście wszyscy poganami z patologicznych rodzin,pomocy potrzebuje chłopiec ?więc pomagajcie!!! a nie obrażacie godności matki ,matka was interesuje nie róbcie sensacji, przyznam że ładna kobieta zagubiła się w swoim życiu .
niestety ludzi interesuje co robi matka niz pomoc dla dziecka...niektorzy nie maja wlasnego zycia wiec interesuja sie czyims -.-
kto z Was szanowni komentujący jest bez winy/bez grzechu - niech pierwszy rzuci kamieniem... Nie ten jest katolikiem kto tylko chodzi do kościoła... bo analogicznie - jak wejdę do garażu nie jestem automatycznie samochodem!!!! to tyle pod rozwagę...A maluszkowi trzeba pomóc! pieniądze wpłacane na konto fundacji będą właściwie wykorzystane i oby udało się zebrać potrzebną kwotę ! Dziś takiej pomocy oczekuje mały Dominik, a jutro może to być każdy z Was/nas...
a skad wy wgl wiecie co ona robi ? Co was to kurwa tak interesuje ?! Swojego zycia nie macie i w cudze sie wpierdalacie !!! pojeby z was !!!
ja wiem ze z innej przyczyny Dominik sie urodzil szybciej a nie matke oskarzacie !!! Wy jestescie popierdoleni !!! Na swoj tylek sie popatrzcie a nie caly czas ja o cos oskarzacie !!!
Zastanówcie się, kto z Was pomógł i w jaki sposób?
Widze ze wy dziewczynie nie dacie spokoju i bedziecie ja wytykac...co was tak interesuje jej zycie ? Nie macie innego zajecia?Popatrzcie sie na siebie i na swoje bledy a nie non stop ja komentujecie itp. Akcja jest zrobiona dla dzieciatka a nie o komentowaniu czyjegos zycia !!!
Dominikowi trzeba pomóc. A jaka jest Kamilka to już każdy wie jak i na STARYM MIEŚCIE tak i na zasaniu...... .. ...
No i po co te spiny? Ta fundacja przeznaczona jest na chorego Dominika który przeżył tak dużo operacji, ledwo chłopczyk widzi, pokażcie trochę godności i szacunku bo mama wcale nie jest niczemu winna, kazdy z was powinien zapewnić jej ugodę, wspierać ją i podnosić na duchu, ona ma chore dziecko które naprawde potrzebuje naszej pomocy. Pomagajmy wszyscy Dominikowi bo dzięki nam w przyszłości będzie mógł oglądać ten świat!
Codziennie widzialam jak za garazami stala z jakimis typkami i dziecko tez tam z nia bylo...nie wazne czy mroz czy pozna godzina to nieodpowiedzialna gowniara ktora skrzywdzila to malenstwo!
Czytajac Waszych komentarzy jestem w szoku. Czy Wy macie problem z czytaniem ? Naglowek ma tresc ,,2-letni Dominik będzie widział, warunkiem jest operacja wzroku. Potrzeba 60 tys. zł", wiec nie rozumiem dlaczego komentujecie jego matke. Dziecko nigdy niczemu nie jest winne, I to nie Ono wybiera w jakiej rodzinie sie urodzilo... Zaczeliscie wypisywac na jej temat jaka to Ona nie jest , ale nikt nie napisal gdzie jest ojciec dziecka ? Gdyby ja dziecko nie interesowalo tylko tak jak nie ktorzy pisali (ze Ona robilo to I tam z tym I z tym ), czyli wg mnie bym to okreslila prowadzila zycie rozrywkowe, to by miala gdzies dziecko I mogla oddac. Ale z tego co widac jest z nim kocha go i na pewno dla niej jak i dla kazdego kto ma dobre serce jest wazne , aby Dominik wyzdrowial. Nie kazdy jest idealny i popelnia bledy. To jest mloda dziewczyna , ktora mogla sie w zyciu pogubic jak kazdy. Wiec nie oceniajmy kogos po tym co robi ,ale kto jak jest dla osoby najblizszej ktora sie kocha. I wiem o tym , ze Ona by zycie mogla oddac , aby Dominik zaczal widziec. Kazdy ma swoj sposob reagowania na dane rzeczy, ale nie mozemy odrazu kazdego skreslac , bo komus w zyciu nie idzie idealnie, bo tak na prawde nie kazdy jest z Nas idealny. Jezeli nawet Ona cos robi zlego to jest jej indywidualna sprawa i to Ona kiedys bedzie zalowala swojego czynu. Dodam jeszcze , ze to na pewno nie jest wina jej ze Dominik ma wade wzrokowa , poniewaz to jest wada wrodzona genetycznie i kazdej matce moze przydazyc sie cos takiego. Wiec prosze Was pilnujcie swojego zycia , a nie interesujcie sie innymi, Jezeli nie chcecie pomoc to nie wypowiadajcie sie na ten temat , bo szkoda Waszego czasu , a jezeli juz tak bardzo interesuje Was jej zycie prywatne to popytajcie sie osobiscie Kamili o to , a nie wypisujecie te beznadziejne rzeczy na forum. :)))
POMAGAĆ CHLOPAKOWI, MAMA ZLA ALE DZIECKO DOBRE POMAGAAC!
A dlaczego mama zła????
Nie piszcie o mamie, ratujmy dziecko, które dzięki pomocy ludzkiej będzie oglądało świat. Sama dałam pieniądze na Dominika, teraz proszę znajomych, sąsiadów i innych ludzi dobrego serca. Niech każdy wyobrazi sobie, że nie widzi tego pięknego świata. Kwota 60 tys. to dla nas wszystkich niewiele, ale jakie serce ukażemy maluchowi. dzięki nam będzie widział. Pomagajmy wszyscy Dominikowi.