Reklama

2. Rajd Arłamów. Załoga Habaj i Woś najlepsza

15/11/2015 11:26

Zakończył się 2. Rajd Arłamów, który był ukoronowaniem tegorocznej rywalizacji o tytuł rajdowego samochodowego mistrza Polski.

Zawodom towarzyszyły wielkie emocje. Po ośmiu oesach kolejność była następująca: prowadzili Łukasz Habaj i Piotr Woś, a Bryan Bouffier i Thibault De la Haye tracili do nich 8,2 sekundy. Ale nie to było najważniejsze – punktacja poukładała się tak, że ten kto pierwszy zameldował się na mecie w Birczy ten zdobywał mistrzowskie szarfy. Kończąca zmagania próba stanowiła Power Stage, co oznaczało, że trzy pierwsze załogi dostały dodatkowe punkty do klasyfikacji mistrzostw.

Rajd na starcie w Przemyślu rozpoczęło 26 załóg, a ukończyło 15 .  Oto wyniki 2. Rajdu Arłamów:

1. Łukasz Habaj i Piotr Woś (ford fiesta r5)  (1:11.47,4)

2. Bryan Bouffier i Thibault De la Haye (ford fiesta proto)

3. Marcin Gagacki i Marcin Bilski (mitsubishi lancer evo IX)

Przemyski kierowca Grzegorz Musz z pilotem Bogusławem Browińskim (renault clio) zakończyli zmagania na 6 miejscu.
del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama