Zakończył się 2. Rajd Arłamów, który był ukoronowaniem tegorocznej rywalizacji o tytuł rajdowego samochodowego mistrza Polski.
Zawodom towarzyszyły wielkie emocje. Po ośmiu oesach kolejność była następująca: prowadzili Łukasz Habaj i Piotr Woś, a Bryan Bouffier i Thibault De la Haye tracili do nich 8,2 sekundy. Ale nie to było najważniejsze – punktacja poukładała się tak, że ten kto pierwszy zameldował się na mecie w Birczy ten zdobywał mistrzowskie szarfy. Kończąca zmagania próba stanowiła Power Stage, co oznaczało, że trzy pierwsze załogi dostały dodatkowe punkty do klasyfikacji mistrzostw.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze