W obu przypadkach na łuku drogi w Bystrowicach kierujący stracili panowanie nad pojazdami i doprowadzili do zderzenia z samochodami jadącymi z naprzeciwka.
✔ 30.09 – policjanci ustalili, że kierująca audi, 27-letnia mieszkanka gminy Pruchnik, na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i doprowadziła do zderzenia z jadącym z kierunku przeciwnego fordem. Kierująca z obrażeniami trafiła do szpitala. Dwójka pasażerów nie ucierpiała. Kierowcy byli trzeźwi.
✔ 1.10, to samo miejsce – kierujący seatem, 66-letni mieszkaniec gminy Roźwienica, na łuku drogi nie dostosował prędkości do panujących warunków atmosferycznych, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z volkswagenem. Następnie uderzył w barierę energochłonną, odbił się od niej i tyłem uderzył w barierę po przeciwnej stronie drogi. Ucierpieli kierujący volkswagenem 42-latek i 33-letnia pasażerka tego pojazdu, mieszkańcy gminy Roźwienica. Trafili do szpitala. Kierujący byli trzeźwi.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Nawet na zdjęciach widać lustro wody przepływającej na drugą stronę drogi na zakręcie. Nic dziwnego, że dochodzi do wypadków.
Nawet na zdjęciach widać lustro wody przepływającej na drugą stronę drogi na zakręcie. Nic dziwnego, że dochodzi do wypadków.