Reklama

20-letni kierowca bmw pędził 194 km/h. Mandat był wysoki

Funkcjonariusze ruchu drogowego z grupy SPEED 20 listopada, po godz. 12, przy ul. Wisłostrada w Tarnobrzegu zauważyli zbyt szybko jadące osobowe bmw.

Policyjny wideorejestrator wskazał, że 194 km/h w miejscu, gdzie dopuszczalna prędkość wynosiła 100 km/h. 94 km/h za szybko.

Kierowca bmw nie sygnalizował także zmiany pasa ruchu. Został więc zatrzymany do kontroli drogowej.

Za kierownicą siedział 20-letni mieszkaniec gminy Baranów Sandomierski. I to nie było jego pierwsze drogowe przewinienie. Przekroczył zatem prędkość w warunkach recydywy.

Kara tym razem to: 2 mandaty – 5 200 złotych i 19 punktów karnych.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama