Funkcjonariusze ruchu drogowego z grupy SPEED 20 listopada, po godz. 12, przy ul. Wisłostrada w Tarnobrzegu zauważyli zbyt szybko jadące osobowe bmw.
Policyjny wideorejestrator wskazał, że 194 km/h w miejscu, gdzie dopuszczalna prędkość wynosiła 100 km/h. 94 km/h za szybko.
Kierowca bmw nie sygnalizował także zmiany pasa ruchu. Został więc zatrzymany do kontroli drogowej.
Za kierownicą siedział 20-letni mieszkaniec gminy Baranów Sandomierski. I to nie było jego pierwsze drogowe przewinienie. Przekroczył zatem prędkość w warunkach recydywy.
Kara tym razem to: 2 mandaty – 5 200 złotych i 19 punktów karnych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze