Reklama

20 nowych funkcjonariuszy Straży Granicznej złożyło ślubowanie w Przemyślu [ZDJĘCIA]

Ślubowanie odebrał zastępca komendanta oddziału płk SG Sławomir Klekotka.

Nowi adepci to 8 kobiet i 12 mężczyzn, głównie z Podkarpacia.

Grupa ślubowała 5 stycznia, teraz rozpoczyna szkolenie podstawowe w Ośrodku Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej w Lubaniu. Pozytywne zaliczenie egzaminów uprawni ich do szkolenia przygotowującego do uzyskania I stopnia w korpusie podoficerów, a potem służby w przejściach granicznych i na zielonej granicy w BiOSG.

Na ten rok zaplanowano wcielenie do służby kolejnych 70 funkcjonariuszy. 


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości