Reklama

25-latek odpowie za zniszczenie samochodów

Przed ponad tygodniem, lubaczowscy policjanci zostali poinformowani o uszkodzeniu tylnej klapy toyoty zaparkowanej przy Rynku. Gdy zjawili się na miejscu, podeszła do nich kobieta, która zgłosiła, że również zaparkowany nieopodal jej samochód – volkswagen ma zniszczone lusterko.

Funkcjonariusze ustalili, że miejsce zdarzenia jest objęte monitoringiem.

Po sprawdzeniu nagrań okazało się, że sprawcą był 25-letni mieszkaniec Lubaczowa. Przyznał się do zarzuconych mu czynów i powiedział, że w nocy z 10 na 11 czerwca (gdy uszkodził pojazdy) był nietrzeźwy.

Za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości