Reklama

25-letni mieszkaniec powiatu lubaczowskiego stawił się na egzamin na prawo jazdy. Wydmuchał prawie promil

23/04/2026 10:56

W środę, 22 kwietnia przed g. 14 dyżurny przemyskiej komendy otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że jeden z kursantów, który zgłosił się na egzamin na prawo jazdy, może znajdować się pod wpływem alkoholu. Na miejsce skierowano policyjny patrol.


Jak się okazało, egzaminator Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego zwrócił uwagę na zachowanie kursanta w trakcie przewożenia go na plac manewrowy. Funkcjonariusze przemyskiej drogówki sprawdzili stan trzeźwości kursanta. Wynik nie pozostawiał wątpliwości, 25-latek miał w organizmie blisko promil alkoholu. Co więcej, mundurowi ustalili, że mężczyzna przyjechał na egzamin pojazdem nauki jazdy i to on nim kierował.

„W efekcie 25-latek nie tylko nie przystąpił do egzaminu, ale również będzie musiał liczyć się z konsekwencjami prawnymi”

Reklama

– przekazała służba prasowa KMP w Przemyślu dodając, że zachowanie młodego mężczyzny jest nie tylko przykładem skrajnej nieodpowiedzialności, ale również złamaniem prawa.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama