Dziś, 28 marca, w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie legitymacje wręczył im mł. insp. Henryk Moskwa.
Wśród 26 nowo przyjętych policjantów były jedynie 2 kobiety. W przyszłym tygodniu rozpoczną oni kilkumiesięczne szkolenie podstawowe, a potem wrócą do swoich jednostek macierzystych, by zasilić szeregi podkarpackiej policji.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Widać kilka twarzy tych co rodzice pracują w policji czyli plecy wiadomo
Ta praca wyciagnie z nich wszystkie soki. Współczuje im i ich rodzinom.
>>a tekst modlitwy policjanta odczytał duszpasterz...<<Normalnie odleciałem!
Chciałbym ich zobaczyć na patrolowaniu ulic ...
Zobaczysz ich 10 kwietnia na obstawianiu miesięcznicy w Warszawie.
Jak ten pulchne przeszedł sprawnościowe??? Się pytam....
Jedno pytanie przychodzi na myśl ili z tych policjantów i policjantek ma korzenie Polskie?
A facet w sukience to co tam robi?
Widać kilka twarzy tych co rodzice pracują w policji czyli plecy wiadomo
Ta praca wyciagnie z nich wszystkie soki. Współczuje im i ich rodzinom.
>>a tekst modlitwy policjanta odczytał duszpasterz...<<Normalnie odleciałem!