Reklama

26 nowych policjantów złożyło ślubowanie [ZDJĘCIA]

Dziś, 28 marca, w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie legitymacje wręczył im mł. insp. Henryk Moskwa.

Wśród 26 nowo przyjętych policjantów były jedynie 2 kobiety. W przyszłym tygodniu rozpoczną oni kilkumiesięczne szkolenie podstawowe, a potem wrócą do swoich jednostek macierzystych, by zasilić szeregi podkarpackiej policji.

Gratulacje i życzenia świeżo upieczonym policjantom przekazała wojewoda podkarpacki dr Ewa Leniart, a tekst modlitwy policjanta odczytał duszpasterz podkarpackich policjantów ks. Marek Buchman.
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    ja - niezalogowany 2018-03-28 18:10:12

    Widać kilka  twarzy tych co rodzice pracują w policji  czyli plecy wiadomo

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Boryna - niezalogowany 2018-03-28 18:43:12

    Ta praca wyciagnie z nich wszystkie soki. Współczuje im i ich rodzinom.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    kasander - niezalogowany 2018-03-28 19:18:21

    >>a tekst modlitwy policjanta odczytał duszpasterz...<<Normalnie odleciałem!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama