Młody kierowca w obszarze zabudowanym pędził z prędkością 136 km/h.
Patrol drogówki w Dynowie zauważył seata wyprzedzającego inny pojazd.
Pomiar prędkości wykazał, że kierujący seatem przekroczył dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym o 86 km/h. Obowiązywało ograniczenie do 50 km/h, a on pędził z prędkością 136 km/h.
Brawurowym kierowcą okazał się 18-latek, który prawo jazdy zdobył na początku grudnia 2022 roku. Mimo to już wcześniej zdążył zebrać na swoim koncie punkty karne.
Za prędkość i niezapięte pasy 18-letniego mieszkańca powiatu rzeszowskiego ukarano mandatem 2600 złotych oraz 20 punktami karnymi.
Chłopiec stracił również prawo jazdy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze