Reklama

29 nowych mundurowych na granicy

12/07/2019 09:30

29 nowych funkcjonariuszy, wcielonych do Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu, złożyło ślubowanie.

Uroczystość odbyła się w komendzie BiOSG, w obecności komendanta gen. bryg. Roberta Rogoza oraz wojewody Ewy Leniart. Wszyscy nowo wcieleni funkcjonariusze są mieszkańcami Podkarpacia. Wśród nich jest 14 kobiet. W najbliższych dniach wyruszą do ośrodka szkoleniowego SG w Lubaniu. Tam przejdą ok. 8-miesięczne szkolenie, by następnie rozpocząć służbę na przejściach granicznych m.in. w Korczowej i Medyce.

W 2019 roku Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej planuje przyjąć do służby około 120 osób. Nabór prowadzony jest w sposób ciągły.


owa
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Podróżny nieprzemytnik - niezalogowany 2019-07-12 11:34:11

    Może ci młodzi będą szybciej odprawiać przy wyjeździe na Ukrainę (Medyka), bo tempo obsługi podróżnych jest ślamazarne, jakby w zwolnionym tempie. A z powrotem do Polski niech się z kolei ruszą polscy celnicy. Po naukę o sprawności obsługi zapraszam na stronę ukraińską. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Hfb BJ - niezalogowany 2019-07-12 17:00:51

    I za dwa miesiące pyk i po robocie bo to nie piaskiwnica na osiedlu a co tam i nowy nabór. kto bogatemu zabroni.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Stiopa - niezalogowany 2019-07-24 08:51:01

    To w Medyce pojawiają się podróżni? Ja myślałem że to przejście biznesowe.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama