29 nowych funkcjonariuszy, wcielonych do Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu, złożyło ślubowanie.
Uroczystość odbyła się w komendzie BiOSG, w obecności komendanta gen. bryg. Roberta Rogoza oraz wojewody Ewy Leniart. Wszyscy nowo wcieleni funkcjonariusze są mieszkańcami Podkarpacia. Wśród nich jest 14 kobiet. W najbliższych dniach wyruszą do ośrodka szkoleniowego SG w Lubaniu. Tam przejdą ok. 8-miesięczne szkolenie, by następnie rozpocząć służbę na przejściach granicznych m.in. w Korczowej i Medyce.
W 2019 roku Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej planuje przyjąć do służby około 120 osób. Nabór prowadzony jest w sposób ciągły.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Może ci młodzi będą szybciej odprawiać przy wyjeździe na Ukrainę (Medyka), bo tempo obsługi podróżnych jest ślamazarne, jakby w zwolnionym tempie. A z powrotem do Polski niech się z kolei ruszą polscy celnicy. Po naukę o sprawności obsługi zapraszam na stronę ukraińską.
I za dwa miesiące pyk i po robocie bo to nie piaskiwnica na osiedlu a co tam i nowy nabór. kto bogatemu zabroni.
To w Medyce pojawiają się podróżni? Ja myślałem że to przejście biznesowe.
PS. Po stronie ukraińskiej to i owszem nauki pobierać można... ale w dziedzinie łapówkarstwa.
Może ci młodzi będą szybciej odprawiać przy wyjeździe na Ukrainę (Medyka), bo tempo obsługi podróżnych jest ślamazarne, jakby w zwolnionym tempie. A z powrotem do Polski niech się z kolei ruszą polscy celnicy. Po naukę o sprawności obsługi zapraszam na stronę ukraińską.
I za dwa miesiące pyk i po robocie bo to nie piaskiwnica na osiedlu a co tam i nowy nabór. kto bogatemu zabroni.
To w Medyce pojawiają się podróżni? Ja myślałem że to przejście biznesowe.