Dziś około godz 12:30 na DW 880 w Widnej Górze doszło do zdarzenia z udziałem trzech pojazdów. W wyniku zderzenia ucierpiały dwie osoby, szkody materialne są raczej niewielkie. W tej chwili odcinek, na którym doszło do zderzenia jest już przejezdny.
Funkcjonariusze jarosławskiej komendy policji ustalają szczegóły przebieg zdarzeń. Na razie wiadomo, że w Widnej Górze w okolicach przejścia dla pieszych doszło do zderzenia osobowych: opla, audi i renault. W wynik zderzenia poszkodowane zostały dwie osoby, jak podała Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Jarosławiu asp. szt. Anna Długosz byli to pasażerowie samochodów biorących udział w zdarzeniu. Przez około 1,5 godziny ruch w tym miejscu odbywał się wahadłowo. Policjanci zebrali już materiały dowodowe i od około godziny 14 droga jest w pełni przejezdna.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Sebix starym ruplem przywalil ;) rapsow sluchal i palil ecygara. Widzialem, taki leszczyk w dresach
stara astra, lampy przyciemnione workiem na smieci, felgi pomalowane plakatowkami, z ktorej wsi ten rajdowiec przyjechal ?
Zamknijcie ciepłe mordy idioci jak nie wiecie jal było. Kretyni. Zapraszam pokażcir swoje super bryki. Chętnie sie pośmieje
Dawać się pościgamy zobaczymy jakie macie fury
Zapraszam na miejsce wypadku tych wszystkich co mówią o kierowcy lepszczyk zobaczymy czy to powtórzycie i jakimi samochodami przyjedziecie
BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PL
Sebix starym ruplem przywalil ;) rapsow sluchal i palil ecygara. Widzialem, taki leszczyk w dresach
stara astra, lampy przyciemnione workiem na smieci, felgi pomalowane plakatowkami, z ktorej wsi ten rajdowiec przyjechal ?