Wcześniej zarzuty w śledztwie usłyszało 24 podejrzanych.
Funkcjonariusze rzeszowskiej delegatury Centralnego Biura Antykorupcyjnego zatrzymali trzy osoby – mieszkańców województwa podkarpackiego i śląskiego. Wszyscy, prowadząc działalność gospodarczą w różnych sektorach, działali w ramach zorganizowanej grupy przestępczej zajmującej się między innymi wyłudzeniami podatku VAT poprzez wprowadzanie do obrotu faktur VAT poświadczających nieprawdę. Ze zgromadzonego w sprawie materiału wynika, że zatrzymani w latach 2014-2016 wprowadzili do obrotu faktury VAT dokumentujące wykonywanie fikcyjnych usług. Ich wartość sięga kwoty około miliona złotych.
Zatrzymani usłyszą zarzuty w Prokuraturze Regionalnej w Lublinie. To kolejna odsłona tego wielowątkowego śledztwa, w którym zarzuty usłyszały 24 osoby, w tym były naczelnik Urzędu Skarbowego w Jarosławiu Grzegorz P.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Zamykać złodziei i bez możliwosci kombinowania,ale wszystkich nawet tych tzw"z imunitetem"
Skurczesyny złodzieje pozamykac to dziadostwo kradną tylko a człowiek żyje w nędzy i ubostwie
The article I am looking for. Your article gives me another approach on this topic. I hope to read more articles from you.fnaf
weź do pracy , dzieci wyrosną pińćset plus nie bydzie i co? dalej w kolejce po zasiłek?
I znowu urzedas w tym palce maczał. Wprowadzić całkowita odpowiedzialność urzędnicze na wszystkich szczeblach.
Your article is very meaningful, its content is quite interesting and impressive, I hope in the near future you will have many good and meaningful articles to bring to your readers.boxnovel
Zamykać złodziei i bez możliwosci kombinowania,ale wszystkich nawet tych tzw"z imunitetem"
Skurczesyny złodzieje pozamykac to dziadostwo kradną tylko a człowiek żyje w nędzy i ubostwie
To wez się za robotę