Zabawną, komediową opowieść o perypetiach uczuciowych i niepohamowanej chęci spełnienia najskrytszych marzeń panny Kazimiery zaproponuje widzom w piątkowy wieczór, 12 stycznia, o g. 19 Przemyskie Centrum Kultury i Nauki „Zamek”. Mamy 3 podwójne zaproszenia do rozdania.
Będzie śmiesznie, a momentami wzruszająco. W postać głównej bohaterki komediowej opowieści I wcieli się aktorka Narodowego Starego Teatru w Krakowie Beata Malczewska, która wraz z Ewą Kornecką jest jednocześnie autorką scenariusza spektaklu.
Przedstawienie to utrzymana w klimacie międzywojennym żartobliwa opowieść dotycząca domniemanego związku woźnej – panny Gac – z jednym z poetów. Uczuciowa bohaterka za wszelką cenę pragnie być dostrzeżona przez ówczesnych artystów, a szczególnie pewnego tajemniczego blondyna. Desperacko sięga wiec po cały arsenał środków, by spełnić swoje marzenia.
W spektaklu, który przywołuje koloryt, styl i czar dawnych lat, nie bark zachwycających partii wokalnych i muzycznych. Oryginalne kostiumy, cytaty, wiersze i anegdoty – cały ten arsenał środków sprawia, że widzowi udziela się urok międzywojennych gwiazd, rewii i teatrzyków.
Dla naszych Czytelników mamy 3 podwójne zaproszenia na spektakl. By je zdobyć, wystarczy zadzwonić do redakcji w piątek, 5 stycznia, o g. 13, tel. 16 670 22 00, w. 10.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze