Reklama

3 promile u 35-letniego mieszkańca gminy Przeworsk. Prawka też nie miał

Do zatrzymania nietrzeźwego kierowcy, który w dodatku nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, doszło w czwartek, 6 kwietnia, po g. 23 w Mirocinie.

Dzielnicowi z przeworskiej jednostki, kontrolując trzeźwość 35-letniego mieszkańca gminy Przeworsk, ujawnili, że w jego organizmie krążą 3 promile alkoholu. Sprawdzenie jego danych w policyjnych systemach wykazało również, że nie posiada on uprawnień do kierowania pojazdami.

Mężczyźnie grożą: kara do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna i sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości