Do zatrzymania nietrzeźwego kierowcy, który w dodatku nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, doszło w czwartek, 6 kwietnia, po g. 23 w Mirocinie.
Dzielnicowi z przeworskiej jednostki, kontrolując trzeźwość 35-letniego mieszkańca gminy Przeworsk, ujawnili, że w jego organizmie krążą 3 promile alkoholu. Sprawdzenie jego danych w policyjnych systemach wykazało również, że nie posiada on uprawnień do kierowania pojazdami.
Mężczyźnie grożą: kara do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna i sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze