Reklama

3 tysiące przebadanych pacjentów rok temu. Czy padnie kolejny rekord?

3 tysiące osób w 7 miesięcy. Dokładnie tyle przebadano w ramach ubiegłorocznej edycji akcji „Ulica zdrowia”. W tym roku przedsięwzięcie startuje 14 kwietnia.

Akcja „Ulica zdrowia”, organizowana w ramach programu „Bezpieczny Jarosław”, cieszy się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców. Co roku rośnie liczba bezpłatnie przebadanych pacjentów. Czy podczas zbliżającej się edycji padnie kolejny rekord? Wiele może na to wskazywać, bo 14 kwietnia przy Grodzkiej znów pojawią się punkty, w których będzie można wykonać bezpłatne badania i zasięgnąć opinii specjalistów.

W ubiegłym roku w każdy pierwszy wtorek miesiąca, w ramach akcji trwającej od kwietnia do października, oferowano: badania słuchu, stóp, dna oka, pomiary ciśnienia, poziomu glukozy i badania cytologiczne. Można też było korzystać z darmowych porad medycznych.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości