Reklama

300 metrów od komisariatu policji można kupić kontrabandę

11/02/2015 08:24

100 metrów dalej jest szkoła podstawowa, vis-á-vis stadion sportowy, główna droga prowadząca do centrum Radymna. We wspomnianej miejscowości wiedzą o tym nawet dzieci, ale czy taką wiedzę mają też odpowiednie służby?

Biały dzień, g. 12.30, parking pod supermarketem. Pomiędzy zaparkowanymi samochodami w kilkuosobowych grupach przechadzają się kobiety z paczkami papierosów w dłoniach. Gdy ktoś się do nich zbliży, pośpiesznie recytują nazwy oferowanego asortymentu. Muszą się starać o klienta, bo konkurencja jest niemała (na samym parkingu kilkanaście osób). Niespecjalnie kryją się ze swoim towarem. Niespecjalnie też kogokolwiek dziwi tutaj taki widok.

Zbulwersowana jest mieszkanka gminy Radymno, pani Agata. – Ja tego nie rozumiem, przecież to nielegalne. Kręcą się grupami, nagabują klientów sklepu i nikt sobie z tego nic nie robi. Zresztą przez ten proceder wieczorami kręcą się tu różne podejrzane typy. Już było kilka przypadków, że dochodziło tu do bójek czy kradzieży – mówi.

– Panie, tutaj tak codziennie, normalka – mówi mieszkaniec Radymna. – Czasem jeszcze więcej ich jest niż dzisiaj. Jak przyjedzie policja albo straż graniczna, złapie ze dwie osoby, a reszta ucieknie. Jak tylko odjadą, reszta wróci. I tak w kółko – dodaje.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    orly - niezalogowany 2015-02-11 09:03:54

    Pani Agato czyżby obroty w swoim sklepiku zmalały?Gdyby dochodziło tam do bójek czy kradzieży odpowiednie służby zareagowały by a media o tym napisały.8. Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    asdf - niezalogowany 2015-02-12 13:00:39

    W tym Radymnie to ostatnio istna patologia sie zalegla burmistrz i rada na śmierć skloceni,  kierowca wozu strażackiego z OSP to chlor, a pod Biedronka ruskie jawnie sprzedają lewe fajki i alkohol. Czy ja kiedyś dożyje momentu kiedy w Radymnie wydarzy sie coś pozytywnego ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    kasprzak - niezalogowany 2015-02-12 13:18:57

    Co się czepiacie ludzi którzy chcą parę złotych na życie zarobić ,czepiajcie się tych  Sku........ w rządzie co miliony kradną j.......

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama