Reklama

36 kierowców na podwójnym gazie, 6 wypadków, 7 rannych. Podkarpacka policja podsumowała sylwestrowo-noworoczny weekend

02/01/2024 19:40

Jak przekazały służby, oprócz działań prewencyjnych, w Sylwestra i Nowy Rok mundurowi zwracali uwagę na wszystkie wykroczenia, które bezpośrednio mają wpływ na bezpieczeństwo na drodze. Nie mieli też taryfy ulgowej dla tych, którzy ryzykując życiem – i swoim, i innych uczestników ruchu drogowego – zdecydowali się wsiąść za kółko po alkoholu.

Od soboty 30 grudnia do północy 1 stycznia, na drogach Podkarpacia doszło do 6 wypadków, w których 7 osób zostało rannych. Na szczęście nikt nie zginął.

Oprócz interwencji podejmowanych wobec niebezpiecznej , zbyt szybkiej jazdy, nieprawidłowego wyprzedzania czy wymuszania pierwszeństwa, szczególną uwagę mundurowych zwracali nietrzeźwi kierowcy. Tylko w ciągu dwóch dni „złapali” ich 36.

em.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości