Jak przekazały służby, oprócz działań prewencyjnych, w Sylwestra i Nowy Rok mundurowi zwracali uwagę na wszystkie wykroczenia, które bezpośrednio mają wpływ na bezpieczeństwo na drodze. Nie mieli też taryfy ulgowej dla tych, którzy ryzykując życiem – i swoim, i innych uczestników ruchu drogowego – zdecydowali się wsiąść za kółko po alkoholu.
Od soboty 30 grudnia do północy 1 stycznia, na drogach Podkarpacia doszło do 6 wypadków, w których 7 osób zostało rannych. Na szczęście nikt nie zginął.
Oprócz interwencji podejmowanych wobec niebezpiecznej , zbyt szybkiej jazdy, nieprawidłowego wyprzedzania czy wymuszania pierwszeństwa, szczególną uwagę mundurowych zwracali nietrzeźwi kierowcy. Tylko w ciągu dwóch dni „złapali” ich 36.
em.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze