Reklama

36-letni mieszkaniec Przemyśla kierował bez uprawnień i po narkotykach

Do zdarzenia doszło w niedzielę w Przemyślu na ul. Wodnej.

KMP Przemyśl informuje, że gdy funkcjonariusze drogówki zatrzymali do kontroli kierowcę renaulta, ten zaczął się nerwowo zachowywać. Okazało się, że 36-letni mieszkaniec Przemyśla miał powody do niepokoju.

Po pierwsze – nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.
Po drugie – badanie narkotestem wskazało, że może być pod wpływem amfetaminy. Przewieziono go do szpitala, gdzie pobranu mu krew do badań, by to potwierdzić.
Po trzecie – ujawniono przy nim mefedron oraz amfetaminę.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzuty posiadania środków odurzających. Odpowie też za kierowanie pojazdem bez wymaganych uprawnień oraz pod wpływem narkotyków. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości