Ranny chłopiec został przetransportowany do szpitala.
28 lutego, przed godz.14, w miejscowości Niewistka, 4-letni chłopiec wbiegł na drogę, wprost pod nadjeżdżający samochód.
Kierująca pojazdem, 61-letnia mieszkanka powiatu sanockiego, była trzeźwa. Na miejscu zdarzenia dziecko było pod opieką matki.
Policja przypomina, że bardzo ważne jest tłumaczenie dzieciom zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Może to pomóc uniknąć wszelkich niebezpiecznych sytuacji.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze