Reklama

4-latek wbiegł na drogę wprost pod nadjeżdżające audi

Ranny chłopiec został przetransportowany do szpitala.

28 lutego, przed godz.14, w miejscowości Niewistka, 4-letni chłopiec wbiegł na drogę, wprost pod nadjeżdżający samochód.

Kierująca pojazdem, 61-letnia mieszkanka powiatu sanockiego, była trzeźwa. Na miejscu zdarzenia dziecko było pod opieką matki.

Policja przypomina, że bardzo ważne jest tłumaczenie dzieciom zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Może to pomóc uniknąć wszelkich niebezpiecznych sytuacji.


fot.KPP Brzozów
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama