W Dworze Zygmuntówka w Szówsku spotkali się już po raz siódmy na Targach Rolniczo-Ogrodniczych miłośnicy ogrodnictwa, przedsiębiorcy zajmujący się sprzedażą produktów rolnych oraz przedstawiciele firm handlowych.
Organizatorem wydarzenia jest Centrum Rolniczo-Ogrodnicze prowadzone przez braci Mariusza i Macieja Zająców. To jedna z firm mieszczących się na terenie województwa podkarpackiego, zaopatrująca hurtownie i sklepy ogrodnicze w pełny asortyment towarów. Z tego tytułu już po raz kolejny organizuje przestrzeń do wymiany doświadczeń, prezentacji ofert i nowości na rynku.
Z roku na rok ogólnopolskich wystawców zajmujących się tematyką ekologii, rolnictwa i ogrodnictwa przybywa, tym razem było ich aż 43. Każdy odwiedzający targi mógł uzyskać odpowiedzi na nurtujące go pytania dotyczące rolnictwa i ogrodnictwa, złożyć zamówienie, korzystając z atrakcyjnych rabatów czy zapoznać się z ofertą na nowy sezon. W części oficjalnej wręczono nagrody przedsiębiorcom, którzy zanotowali w tym roku największy zysk.
Na zakończenie na wszystkich uczestników wydarzenia czekała niespodzianka. Na scenie wystąpił Kabaret Młodych Panów, rozbawiając publiczność do łez.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze