Reklama

45-letni kierowca nissana staranował latarnię. Miał 3 promile

Mundurowi pracowali na miejscu niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia wczoraj, 20 listopada, po godz. 16, w miejscowości Kopanie Żołyńskie.

Co się wydarzyło?

Kierujący nissanem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i stracił panowanie nad autem. Nissan zjechał z drogi i czołowo uderzył w słup oświetleniowy. Latarnia się złamała i przewróciła na drogę. 

45-letni mieszkaniec gminy Żołynia nie ucierpiał. Był natomiast pijany. Miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Nie posiadał też prawa jazdy.

Niebawem odpowie przed sądem. Grożą mu: do 3 lat więzienia, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz wysoka grzywna.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama