Mundurowi pracowali na miejscu niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia wczoraj, 20 listopada, po godz. 16, w miejscowości Kopanie Żołyńskie.
Co się wydarzyło?
Kierujący nissanem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i stracił panowanie nad autem. Nissan zjechał z drogi i czołowo uderzył w słup oświetleniowy. Latarnia się złamała i przewróciła na drogę.
45-letni mieszkaniec gminy Żołynia nie ucierpiał. Był natomiast pijany. Miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Nie posiadał też prawa jazdy.
Niebawem odpowie przed sądem. Grożą mu: do 3 lat więzienia, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz wysoka grzywna.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze