Wiosna zaatakowała w ostatnich dniach nie tylko wysokimi temperaturami. Wzorem lat poprzednich ulice Jarosławia upstrzyły się kwiatem. Wybarwione mają podnosić mieszkańców na duchu w trudnym czasie epidemii.
W Jarosławiu to już właściwie tradycja, że wiosną wysadzane są na masową wręcz skalę kwiaty. W tym roku w gazonach, na skwerach, placach czy miejskich klombach pojawiły się kompozycje kwiatowe z bratków.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze