Reklama

50 lat razem

27/10/2018 14:00

13 par z Lubaczowa świętuje w tym roku jubileusz 50-lecia małżeństwa.

Uroczystość rozpoczęła się od mszy świętej w intencji jubilatów, której przewodniczył ks. Andrzej Stopyra. Następnie w sali obrad urzędu miejskiego życzenia i gratulacje złożył im burmistrz Krzysztof Szpyt.  Małżonkowie otrzymali Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadane przez prezydenta RP oraz listy gratulacyjne i kwiaty.

W tym roku w Lubaczowie jubileusz ten obchodzi 13 par, ale tylko 8 uczestniczyło w oficjalnej uroczystości.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama