13 par z Lubaczowa świętuje w tym roku jubileusz 50-lecia małżeństwa.
Uroczystość rozpoczęła się od mszy świętej w intencji jubilatów, której przewodniczył ks. Andrzej Stopyra. Następnie w sali obrad urzędu miejskiego życzenia i gratulacje złożył im burmistrz Krzysztof Szpyt. Małżonkowie otrzymali Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadane przez prezydenta RP oraz listy gratulacyjne i kwiaty.
W tym roku w Lubaczowie jubileusz ten obchodzi 13 par, ale tylko 8 uczestniczyło w oficjalnej uroczystości.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze