Dwie pary małżeńskie z terenu gminy Przemyśl 4 sierpnia odebrało z rąk wójta Andrzeja Huka nadawane przez prezydenta RP medale za długoletnie pożycie małżeńskie.
Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego świętowali państwo Jan i Czesława Prokopscy oraz Wojciech i Stanisława Szybiakowie. Z tej okazji w Urzędzie Gminy Przemyśl odbyła się stosowna uroczystość, w czasie której udekorowano jubilatów zaszczytnymi odznaczeniami.
Słowa uznania pod ich adresem skierował gospodarz – wójt gminy Przemyśl A. Huk, dziękując za piękny przykład dla młodego pokolenia i życząc kolejnych lat w zdrowiu, zgodzie, wzajemnej miłości i poszanowaniu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze