Reklama

50 lat temu powiedzieli sobie sakramentalne „tak”

Dwie pary małżeńskie z terenu gminy Przemyśl 4 sierpnia odebrało z rąk wójta Andrzeja Huka nadawane przez prezydenta RP medale za długoletnie pożycie małżeńskie.

Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego świętowali państwo Jan i Czesława Prokopscy oraz Wojciech i Stanisława Szybiakowie. Z tej okazji w Urzędzie Gminy Przemyśl odbyła  się stosowna uroczystość, w czasie której udekorowano jubilatów zaszczytnymi odznaczeniami.

Słowa uznania pod ich adresem skierował gospodarz – wójt gminy Przemyśl A. Huk, dziękując za piękny przykład dla młodego pokolenia i życząc kolejnych lat w zdrowiu, zgodzie, wzajemnej miłości i poszanowaniu.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama