Reklama

53-latka znaleziona w okolicy pól uprawnych

53-letnia mieszkanka gminy Pawłosiów zgubiła się w miejscowości Wierzbna i nie potrafiła wrócić do miejsca zamieszkania. W odnalezieniu jej pomogli policjanci. Została zatrzymana do wytrzeźwienia, bo – jak się okazało – miała blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Jak poinformowała dziś rano (5 bm.) jarosławska policja, wczoraj przed północą oficer dyżurny jarosławskiej komendy odebrał niepokojące telefoniczne informacje, z których wynikało, że dzwoniąca kobieta zgubiła się w miejscowości Wierzbna i nie wie, gdzie się znajduje. Na miejsce skierowano funkcjonariuszy wydziału patrolowo-interwencyjnego, jednocześnie cały czas utrzymując kontakt telefoniczny z dzwoniącą.

W zlokalizowaniu jej pomogły sygnały świetlne i dźwiękowe radiowozu. Kiedy policjanci byli już w Wierzbnej, użyli ich, a dyżurna będąca na łączach z kobieta przekazała jej, że gdy usłyszy dźwięk lub zobaczy niebieskie światło, ma ją o tym poinformować. Niemal godzinę od zgłoszenia 53-latka została odnaleziona w okolicy pół uprawnych w Wierzbnej. Jak poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Jarosławiu, nie potrzebowała wprawdzie pomocy medycznej, ale okazało się, że była nietrzeźwa. Miała blisko 2,5 promila.

Reklama

„ W celu zapewnienia jej bezpieczeństwa została zatrzymana do wytrzeźwienia” – przekazała jarosławska komenda.

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 05/07/2024 12:04
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama