Reklama

5,5 mln zł na inwestycje w uzdrowisku

Urząd Marszałkowski w Rzeszowie, od roku właściciel uzdrowiska w Horyńcu-Zdroju, przeznaczy w br. 5,5 mln zł na inwestycje w ośrodku.

– W ho­ry­niec­kim uzdro­wi­sku wy­ko­na­na zo­sta­nie między innymi ter­mo­mo­der­ni­za­cja obiektów sanatoryjnych, w tym kompleksowa wymiana okien. Wy­mie­nio­ny zo­sta­nie wyeksploatowany i prze­sta­rza­ły sprzęt re­ha­bi­li­ta­cyj­ny. Od­re­mon­to­wa­na zo­sta­nie sala gim­na­stycz­na w Zakładzie Przyrodoleczniczym i za­ło­żo­ny zo­sta­nie mo­ni­to­ring obiek­tów sa­na­to­ryj­nych – wyliczył rzecznik prasowy Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie Tomasz Leyko.
Wśród planów in­we­sty­cyjnych na kolejne lata jest m.in. budowa imponującego pawilonu z pełnym zaplecze „Spa&Wel­l­ness”. Przypomnijmy, że uzdro­wi­sko w Ho­ryń­cu-Zdro­ju świad­czy usłu­gi lecz­ni­cze zwią­za­ne z wykorzystywaniem m.​in. bo­ro­wi­ny i wody siarcz­ko­wo-siar­ko­wo­do­ro­wej. Spół­ka zaj­mu­je się też le­cze­niem cho­rób na­rzą­du ruchu i reu­ma­tycz­nych. Jest pro­du­cen­tem na­tu­ral­nej wody źdródlanej „Het­mań­ska”. Uzdro­wi­sko pro­wa­dzi usłu­gi lecz­ni­cze w trzech obiek­tach: Domu Zdro­jo­wym, Jaworze oraz Mo­drzewiu. Spół­ka za­trud­nia ponad 100 osób.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama