Urząd Marszałkowski w Rzeszowie, od roku właściciel uzdrowiska w Horyńcu-Zdroju, przeznaczy w br. 5,5 mln zł na inwestycje w ośrodku.
– W horynieckim uzdrowisku wykonana zostanie między innymi termomodernizacja obiektów sanatoryjnych, w tym kompleksowa wymiana okien. Wymieniony zostanie wyeksploatowany i przestarzały sprzęt rehabilitacyjny. Odremontowana zostanie sala gimnastyczna w Zakładzie Przyrodoleczniczym i założony zostanie monitoring obiektów sanatoryjnych – wyliczył rzecznik prasowy Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie Tomasz Leyko.
Wśród planów inwestycyjnych na kolejne lata jest m.in. budowa imponującego pawilonu z pełnym zaplecze „Spa&Wellness”. Przypomnijmy, że uzdrowisko w Horyńcu-Zdroju świadczy usługi lecznicze związane z wykorzystywaniem m.in. borowiny i wody siarczkowo-siarkowodorowej. Spółka zajmuje się też leczeniem chorób narządu ruchu i reumatycznych. Jest producentem naturalnej wody źdródlanej „Hetmańska”. Uzdrowisko prowadzi usługi lecznicze w trzech obiektach: Domu Zdrojowym, Jaworze oraz Modrzewiu. Spółka zatrudnia ponad 100 osób.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze