Do tragedii doszło w środę, 17 bm., w trakcie wykonywania prac przy wycince drzewa w kompleksie leśnym Nadleśnictwa Jarosław.
Jak ustalili lubaczowscy policjanci, w rejonie miejscowości Stare Sioło w trakcie prowadzonej przez pracownika zakładu usług leśnych wycinki 59-letnią kobietę przygniótł spadający konar drzewa. Zajście miało miejsce około południa. Na miejscu interweniował wezwany zespół pogotowia ratunkowego, który udzielił 59-latce niezbędnej pomocy. Następnie mieszkankę gminy Oleszyce z obrażeniami przetransportowano do szpitala w Rzeszowie. Sprawę prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Lubaczowie pod nadzorem prokuratury rejonowej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze