Reklama

59-latka przygnieciona przez konar drzewa

Do tragedii doszło w środę, 17 bm., w trakcie wykonywania prac przy wycince drzewa w kompleksie leśnym Nadleśnictwa Jarosław.

Jak ustalili lubaczowscy policjanci, w rejonie miejscowości Stare Sioło w trakcie prowadzonej przez pracownika zakładu usług leśnych wycinki 59-letnią kobietę przygniótł spadający konar drzewa. Zajście miało miejsce około południa. Na miejscu interweniował wezwany zespół pogotowia ratunkowego, który udzielił 59-latce niezbędnej pomocy. Następnie mieszkankę gminy Oleszyce z obrażeniami przetransportowano do szpitala w Rzeszowie. Sprawę prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Lubaczowie pod nadzorem prokuratury rejonowej.  

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości