Reklama

6-miesięczne niemowlę spadło z przewijaka. Ojciec dziecka o pomoc poprosił policjantów. Nie wahali się ani chwili [WIDEO]

10/07/2025 09:42

W piątek, 4 lipca funkcjonariusze wydziału patrolowo-interwencyjnego jarosławskiej komendy – sierż. Artur Orzechowski i post. Hubert Łyżeń, wykonywali czynności służbowe na terenie miasta. W pewnym momencie, przed g. 10 na ul. Jana Pawła II podjechał do nich bardzo zdenerwowany mężczyzna, który oświadczył, że wiezie do szpitala żonę z 6-miesięczną córeczką. Jak podał – dziecko spadło z przewijaka i musi jak najszybciej dostać się do szpitala.

Mundurowi nie wahali się ani chwili. Po wstępnej ocenie sytuacji oraz stanu niemowlęcia, podjęli decyzję o natychmiastowym transporcie radiowozem dziecka z matką.

Niemowlę zostało bezpiecznie przetransportowane do jarosławskiego szpitala i przekazane pod opiekę lekarzy. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policja przypomina, że w sytuacjach nagłych liczy się każda sekunda. – Warto reagować i prosić o pomoc – tak, jak to zrobił ojciec dziecka – przekazuje jarosławska komenda.

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 10/07/2025 09:52
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości