W czwartek, 14 grudnia, między Makowiskiem a Bobrówką doszło do zdarzenia, w którym ucierpiał 60-letni kierowca peugeota.
Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy wynika, że przed g. 17, mężczyzna kierując osobówką nie zachował ostrożności na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo.
Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Badanie stanu trzeźwości wykazało niemal 1,5 promila w jego organizmie.
Nad szczegółami tego zdarzenia pracują funkcjonariusze z radymniańskiego posterunku.
em.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze