Reklama

60-latek wjechał w drzewo. Był pijany

15/12/2023 13:06

W czwartek, 14 grudnia, między Makowiskiem a Bobrówką doszło do zdarzenia, w którym ucierpiał 60-letni kierowca peugeota.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy wynika, że przed g. 17, mężczyzna kierując osobówką nie zachował ostrożności na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo.

Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Badanie stanu trzeźwości wykazało niemal 1,5 promila w jego organizmie.

Nad szczegółami tego zdarzenia pracują funkcjonariusze z radymniańskiego posterunku.

em.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości