Do niebezpiecznej sytuacji doszło wczoraj rano na ul. Gorliczyńskiej w Przeworsku. 70-letni kierowca, wymuszając pierwszeństwo, doprowadził do kolizji z innym pojazdem.
Cała sytuacja rozegrała się w czwartek, 22 bm., przed g. 9 rano. Jak informuje przeworska policja, 70-letni mieszkaniec Przeworska kierujący mercedesem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, doprowadzając tym samym do zderzenia z audi. Za kierownicą drugiego z pojazdów siedział 19-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego. Na szczęście dla obu kierowców zdarzenie skończyło się szczęśliwie. Żaden z nich nie ucierpiał na skutek kolizji.
Kierowca mercedesa za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym został ukarany mandatem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze