Reklama

70-latek z mandatem. Wymusił pierwszeństwo

Do niebezpiecznej sytuacji doszło wczoraj rano na ul. Gorliczyńskiej w Przeworsku. 70-letni kierowca, wymuszając pierwszeństwo, doprowadził do kolizji z innym pojazdem.

Cała sytuacja rozegrała się w czwartek, 22 bm., przed g. 9 rano. Jak informuje przeworska policja, 70-letni mieszkaniec Przeworska kierujący mercedesem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, doprowadzając tym samym do zderzenia z audi. Za kierownicą drugiego z pojazdów siedział 19-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego. Na szczęście dla obu kierowców zdarzenie skończyło się szczęśliwie. Żaden z nich nie ucierpiał na skutek kolizji.

Kierowca mercedesa za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym został ukarany mandatem.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 23/02/2024 16:12
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama