Reklama

71-latek wjechał do rowu i dachował. Miał ponad promil

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło 7 lutego, przed godz. 12, na ul. Kolejowej w Ropczycach. Kierujący miał szczęście, nie odniósł żadnych obrażeń.

Miejscowi policjanci ustalili wstępnie, że senior kierujący peugeotem na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w bariery energochłonne i zjechał do rowu, gdzie dachował.

Badanie alkomatem wykazało w organizmie 71-latka ponad promil alkoholu.

Zatrzymano jego prawo jazdy, a pojazd odholowano na policyjny parking. Kierującemu za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz wysoka grzywna.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama