Szczęśliwie nikt nie ucierpiał. Sprawczyni została ukarana mandatem.
Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło 2 marca, po godz. 14, na skrzyżowaniu ulic Podkarpackiej i Krakowskiej.
Co się wydarzyło?
Mundurowi ustalili, że 71-letnia kierująca nissanem, która wjeżdżała z alei Jana Pawła II w ulicę Krakowską, nie zastosowała się do wskazań sygnalizatora i wjechała na skrzyżowanie mimo wyświetlonego czerwonego światła.
Chwilowa nieuwaga seniorki doprowadziła do kolizji z jadącym z naprzeciwka bmw.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze