Reklama

71-letnia kierująca zignorowała czerwone światło. Doszło do zderzenia

Szczęśliwie nikt nie ucierpiał. Sprawczyni została ukarana mandatem.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło 2 marca, po godz. 14, na skrzyżowaniu ulic Podkarpackiej i Krakowskiej.

Co się wydarzyło?
Mundurowi ustalili, że 71-letnia kierująca nissanem, która wjeżdżała z alei Jana Pawła II w ulicę Krakowską, nie zastosowała się do wskazań sygnalizatora i wjechała na skrzyżowanie mimo wyświetlonego czerwonego światła.

Chwilowa nieuwaga seniorki doprowadziła do kolizji z jadącym z naprzeciwka bmw. 


fot.KMP Krosno


fot.KMP Krosno
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości