Reklama

8-letnia dziewczynka uratowała swoją mamę

38-letnia mieszkanka Tarnobrzega upadła na podłogę i straciła przytomność. Jej córka szybko zadzwoniła do babci, informując ją o zdarzeniu.

W niedzielę w mieszkaniu przy ul. Kwiatkowskiego w Tarnobrzegu przebywała kobieta i jej dwie córeczki – 2- i 8-letnia.

Nagle 8-latka usłyszała hałas i zobaczyła mamę leżącą na podłodze. Kobieta straciła przytomność. Dziewczynka szybko zadzwoniła do babci i opowiedziała, co się wydarzyło. Seniorka zaalarmowała służby.

Na miejscu błyskawicznie pojawili się policjanci i załoga pogotowia, która 38-latce udzieliła pomocy medycznej. Kobieta była osłabiona, więc policjanci przekazali całą trójkę pod opiekę najbliższych.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Km - niezalogowany 2021-02-03 08:30:03

    Czy to powód, żeby pisać artykuł? Miała stać i patrzeć jak mam leży? Jakby zadzwoniła od razu na pogotowie o pobiegła do sąsiadów po pomoc to jeszcze rozumiem. 8 letnie dziecko  ma już swój rozum.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    acacia789h_76 2021-02-03 11:10:11

    Thanks to your articles for helping me improve my knowledge by reading your informative articles. Good writing and great job. Keep it up. thanks!usa map

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama