W wypadku łącznie uczestniczyło 8 osób i... mały piesek.
Dzisiaj ok. godz. 14 na obwodnicy Cieszanowa na wysokości stacji paliw Orlen zderzyły się trzy samochody.
Do pomocy wyjechały 4 zespoły ratownictwa medycznego: 2 z Lubaczowa oraz z Narola i Starego Dzikowa.
Pierwszej pomocy przedmedycznej osobom poszkodowanym udzielali strażacy z OSP Cieszanów, którzy jako pierwsi byli na miejscu.
– Po przybyciu karetek okazało się, że w wypadku łącznie uczestniczyło 8 osób i... mały piesek. Wszyscy uczestnicy wypadku odnieśli obrażenia i trafili do szpitala – przekazał Marek Janowski, rzecznik Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu.
– Pieskiem też się zaopiekowaliśmy. Czeka bezpieczny na swoich właścicieli – dodaje M. Janowski.
Dokładne przyczyny i szczegóły zdarzenia ustala policja.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Pierwsi pomocy udzielili nie strażacy a przejeżdżający kierowcy! Zanim dotarły służby wszyscy byli wyciągnięci z pojazdów lub wyszli o własnych siłach.
BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PL
A POzatym wszyscy zdrowi
Pierwsi pomocy udzielili nie strażacy a przejeżdżający kierowcy! Zanim dotarły służby wszyscy byli wyciągnięci z pojazdów lub wyszli o własnych siłach.