Reklama

82-latek nocą wyszedł na mróz w lekkim ubraniu

Informację o zaginięciu 82-letniego mężczyzny zgłoszono policji dziś, 24 stycznia, około godz. 3.30.

Żonę w nocy obudził odgłos zamykanych drzwi. Mąż zniknął. Kobieta poprosiła rodzinę o wspólne poszukiwania. Niestety mężczyzny nie znaleźli. Wezwali policję.

Mężczyzna ubrany był w lekką odzież, w dodatku cierpi na zaburzenia pamięci. Przenikliwy mróz zagrażał jego życiu.

Policjanci i strażacy ruszyli na poszukiwania. W trakcie akcji podbiegł do nich mężczyzna z informacją, że prawdopodobnie jakiś człowiek zamknął się w jednym z pomieszczeń gospodarczych na jego posesji. Zablokowały się drzwi i wzywa pomocy.

Okazało się, że to poszukiwany 82-latek. Zziębnięty, ale cały i zdrowy trafił pod opiekę rodziny.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości