Informację o zaginięciu 82-letniego mężczyzny zgłoszono policji dziś, 24 stycznia, około godz. 3.30.
Żonę w nocy obudził odgłos zamykanych drzwi. Mąż zniknął. Kobieta poprosiła rodzinę o wspólne poszukiwania. Niestety mężczyzny nie znaleźli. Wezwali policję.
Mężczyzna ubrany był w lekką odzież, w dodatku cierpi na zaburzenia pamięci. Przenikliwy mróz zagrażał jego życiu.
Policjanci i strażacy ruszyli na poszukiwania. W trakcie akcji podbiegł do nich mężczyzna z informacją, że prawdopodobnie jakiś człowiek zamknął się w jednym z pomieszczeń gospodarczych na jego posesji. Zablokowały się drzwi i wzywa pomocy.
Okazało się, że to poszukiwany 82-latek. Zziębnięty, ale cały i zdrowy trafił pod opiekę rodziny.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze