Do zdarzenia doszło 2 kwietnia, około godz.16.30, we Wzdowie.
Kierujący mercedesem chciał wyprzedzić jadące przed nim samochody, więc zjechał na przeciwny pas ruchu. Wtedy zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka fiatem, którym podróżowała 45-letnia mieszkanka powiatu brzozowskiego.
Kobieta przewoziła 4 pasażerów, w tym troje dzieci. Najmłodszy z chłopców został ranny i trafił do szpitala. Na szczęście jego obrażenia są niegroźne.
Kierowcy byli trzeźwi. Sprawca kolizji, 45-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego kierujący mercedesem, został ukarany mandatem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze