Reklama

91-latek jadący na motorowerze zderzył się z osobówką

W szpitalu znalazł się 91-letni kierowca jednośladu, który wczoraj, 18 września, wjechał prosto przed prawidłowo jadący samochód, znajdujący się na przeciwległym pasie ruchu.

Do zderzenia obu pojazdów doszło wczesnym rankiem, o g. 6.30 w Kramarzówce. Z ustaleń policji w Pruchniku wynika, że kierujący motorowerem marki Yamaha 91-letni mężczyzna na łuku drogi nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu i znalazł się przed jadącym z przeciwnego kierunku seicento, którym kierował 56-letni mieszkaniec gminy Pruchnik. Doszło do zderzenia obu pojazdów, w wyniku którego kierowca jednośladu trafił do szpitala. Szczegółowe okoliczności zdarzenia ustalają funkcjonariusze z posterunku w Pruchniku. Pewne jest, że obaj kierowcy byli trzeźwi.


fot.KPP Jarosław
ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Rider - niezalogowany 2019-09-19 19:34:35

    krewki dziadek. Dużo zdrowia życzę! 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości