W szpitalu znalazł się 91-letni kierowca jednośladu, który wczoraj, 18 września, wjechał prosto przed prawidłowo jadący samochód, znajdujący się na przeciwległym pasie ruchu.
Do zderzenia obu pojazdów doszło wczesnym rankiem, o g. 6.30 w Kramarzówce. Z ustaleń policji w Pruchniku wynika, że kierujący motorowerem marki Yamaha 91-letni mężczyzna na łuku drogi nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu i znalazł się przed jadącym z przeciwnego kierunku seicento, którym kierował 56-letni mieszkaniec gminy Pruchnik. Doszło do zderzenia obu pojazdów, w wyniku którego kierowca jednośladu trafił do szpitala. Szczegółowe okoliczności zdarzenia ustalają funkcjonariusze z posterunku w Pruchniku. Pewne jest, że obaj kierowcy byli trzeźwi.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
krewki dziadek. Dużo zdrowia życzę!