Radni gminy Medyka jednogłośnie podjęli uchwałę o udzieleniu absolutorium wójtowi Markowi Iwasieczce za wykonanie budżetu w 2016 roku.
Tę decyzję argumentowali m.in.: wykonaniem planu dochodów i wydatków zgodnie z założeniami, dobrą współpracą z organami samorządu i przede wszystkim dobrym wykorzystaniem środków unijnych.
– Rozwój gminy możemy zawdzięczać dobrze zagospodarowanym środkom. Prawie każda inwestycja realizowana była przy udziale pozyskanych funduszy zewnętrznych. Wszystkie pieniądze wydawane były oszczędnie, rzetelnie, a brane pod uwagę były wszystkie sołectwa gminy – argumentowano.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze