Już jutro (tj. 13 marca) o g. 10 w budynku Przemyskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Grodzkiej 8 odbędzie się Przemyskie Forum Młodzieży zorganizowane przez Młodzieżową Radę Miasta Przemyśla.
Forum podzielone będzie na dwa panele z czego pierwszy będzie nosił tytuł:„Przestrzeń dla młodych”. Poprowadzi go Grzegorz Płonkowski uczeń kl. 4 D, ZS Ekonomicznych w Przemyślu.
Drugi panel – równie istotny i nie mniej ciekawy, prowadzić będzie psycholog Joanna Markin. Jego tematem mają być „Psychologiczne aspekty aktywności społecznej”. Pomiędzy tymi dwoma najistotniejszymi fragmentami forum zaplanowany jest również „Kahoot” z wiedzy o Przemyślu i samorządzie.
– Forum Młodzieży to spotkanie skierowane do młodych mieszkańców naszego miasta, podczas którego mogą wypowiedzieć się o życiu w mieście – co działa dobrze, a co źle. Warto wziąć udział bo głos młodych będzie naprawdę słyszalny
Reklama
– zachęca przewodniczący młodzieżowej rady miasta Przemyśla Piotr Kurzyński.
opr. MB
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze