W czwartek, 14 września, w Żurawiczkach doszło do niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia. 23-letni kierowca opla stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z prawidłowo jadącym bmw.
Z ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy wynika, że kierujący oplem nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z prawidłowo jadącym bmw, za którego kierownicą siedziała 21-letnia kobieta.
Na szczęście obyło się bez poważnych uszczerbków na zdrowiu uczestników zdarzenia. 23-latek został ukarany mandatem.
–Pamiętajmy, że bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego zależy w głównej mierze od nas samych! Brak wyobraźni i należytej ostrożności może doprowadzić do bardzo niebezpiecznych w skutkach zdarzeń drogowych – przypomina przeworska policja.
Reklama
em.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze