Reklama

Adoptuj przyjaciela w Galerii Sanowa

Galeria Sanowa wspólnie z Centrum Adopcyjnym Lecznicy „ADA” już po raz 4. organizuje akcję adopcji bezdomnych psów i kotów.

Galeria Sanowa już po raz czwarty organizuje wspólnie z Centrum Adopcyjnym Lecznicy „ADA” akcję pt. „Adopcje psów i kotów” mającą na celu znalezienie domów dla potrzebujących miłości czworonogów.

 – Widzimy, że akcja ta cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców Przemyśla oraz okolicznych miejscowości i wpisała się już na stałe w roczny plan eventów Galerii Sanowa – mówi Monika Rokita, specjalista ds. marketingu Galerii Sanowa.

Zapraszamy wszystkich sympatyków zwierząt do Galerii Sanowa 9 kwietnia od godziny 11:00 do 15:00, by pomóc w tej szczytnej akcji. Skorzystać będzie można z bezpłatnych porad behawioralnych oraz konsultacji lekarza weterynarii z zakresu zdrowia i pielęgnacji domowych pupili. Dla wszystkich tych, którzy zaadoptują zwierzaka w Galerii Sanowa, czekać będzie dodatkowa miła niespodzianka.

Reklama

 Przygotowana zostanie też specjalna strefę dla dzieci, w której będzie malowanie buziek, modelowanie zwierzątek z baloników oraz gry i zabawy z upominkami. Wszystkie dzieci zapraszamy do udziału w Konkursie pt. „Narysuj swojego pupila”, w którym do wygrania będą bony zakupowe do sklepu Smyk o łącznej wartości 1000 zł. Konkurs trwa od 4 do 8 kwietnia, a wielki finał odbędzie się 9 kwietnia podczas imprezy (szczegóły konkursu oraz regulamin dostępny na www.galeriasanowa.pl).

 – Nasze poprzednie akcje spotkały się z ogromnym zainteresowaniem mieszkańców Przemyśla jak i okolicznych miejscowości. Mamy więc nadzieję, że w tym roku akcja adopcyjna będzie kolejnym naszym wspólnym sukcesem i jeszcze więcej zwierzaków znajdzie swoich przyjaciół wśród klientów Galerii Sanowa – podsumowuje Monika Rokita.

Reklama

Aleksandra Nowotyńska

 


 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kasander - niezalogowany 2016-03-30 21:10:11

    Trzeba przyznać, że ludzie adoptujący i trzymający w domach zwierzęta to rzeczywiście inny, lepszy sort. Są niezwykle mili i uczynni, wspaniałe charaktery.Tak obserwuję swoich sąsiadów i ta teoria się potwierdza. Ci którym przeszkadza nawet zwykłe poszczekiwanie kundelka - przeszkadza w życiu wszystko - to ludzie bardzo mali i nie mam na myśli wzrostu. Brawa dla takich akcji, brawo Panowie Fedaczyńscy!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Kocur - niezalogowany 2016-03-30 21:34:24

    Fantastyczne zdjęcia!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Aga - niezalogowany 2016-03-31 07:14:41

    Znowu będą wielkie powroty adoptowanych zwierząt....ale o tym cisza....

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama