Reklama

Agresywna kobieta atakowała przypadkowych przechodniów

Wyrywała telefony, szarpała, a nawet groziła pozbawieniem życia. 24-latka, która terroryzowała przechodniów na ulicach Jarosławia, została zatrzymana kilka dni temu.

24-letnia agresorka została przesłuchana przez jarosławskich policjantów i usłyszała zarzuty uszkodzenia mienia i dokonania kradzieży rozbójniczej. Grozi jej do 10 lat pozbawienia wolności. Z informacji udostępnionych przez Komendę Powiatową Policji w Jarosławiu wynika, że pierwszy raz zaatakowała na początku lipca br. na ulicy 3 Maja w Jarosławiu. Dopadła przypadkową kobietę, zaczęła ją szarpać, w końcu kopać. Pozbawiła ją telefonu komórkowego, który podczas szarpaniny wypadł z torebki. Na koniec 24-latka zagroziła jeszcze pokrzywdzonej pozbawieniem życia i użyciem przemocy. Przywłaszczoną zdobycz odebrał agresorce znajomy zaatakowanej kobiety. Kolejną ofiarą zatrzymanej przez policję padła nastolatka przechodząca około g. 21 tunelem dworca PKP. Działo się to 4 dni po pierwszej napaści. Agresywna 24-latka wyrwała jej komórkę i rzuciła nią o posadzkę. Pokrzywdzona straty wyceniła na 1500 zł.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości