Wyrywała telefony, szarpała, a nawet groziła pozbawieniem życia. 24-latka, która terroryzowała przechodniów na ulicach Jarosławia, została zatrzymana kilka dni temu.
24-letnia agresorka została przesłuchana przez jarosławskich policjantów i usłyszała zarzuty uszkodzenia mienia i dokonania kradzieży rozbójniczej. Grozi jej do 10 lat pozbawienia wolności. Z informacji udostępnionych przez Komendę Powiatową Policji w Jarosławiu wynika, że pierwszy raz zaatakowała na początku lipca br. na ulicy 3 Maja w Jarosławiu. Dopadła przypadkową kobietę, zaczęła ją szarpać, w końcu kopać. Pozbawiła ją telefonu komórkowego, który podczas szarpaniny wypadł z torebki. Na koniec 24-latka zagroziła jeszcze pokrzywdzonej pozbawieniem życia i użyciem przemocy. Przywłaszczoną zdobycz odebrał agresorce znajomy zaatakowanej kobiety. Kolejną ofiarą zatrzymanej przez policję padła nastolatka przechodząca około g. 21 tunelem dworca PKP. Działo się to 4 dni po pierwszej napaści. Agresywna 24-latka wyrwała jej komórkę i rzuciła nią o posadzkę. Pokrzywdzona straty wyceniła na 1500 zł.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze